Kurumsal - MNF Plastik

Kurumsal

Hakkımızda

Üretim faaliyetlerine başladığı günden itibaren yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejileriyle MNF Plastik, kısa sürede sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’nde 6.000m2’si kapalı, toplam 20.000m2’lik alanda faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 40’a yakın makine parkurumuzla teknik profil ve parça üretimi konusunda uzmanlaşıyoruz. Aynı zamanda kendi makine ve kalıplarımızı üreterek tam entegre tesis olarak büyümeye devam ediyoruz.

Kalite anlayışımız ve araştırma-geliştirme faaliyetlerimiz ile sektörümüzün en saygın firması olarak yolumuza devam ediyoruz. Şirketimizin; genç ve dinamik yapısı, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere gösterdiği uyum ve farklı sektörlerle olan iletişim kabiliyetimiz sonucunda yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Plastik profil üreterek başladığımız üretim hayatımıza; plastik parça, çift renk kenar bandı, kulplar, medikal parçalar ve kompozit malzemeleri ilave ederek yeni hikâyeler yazmaya devam ediyoruz.

Siyah bayrak üzerinde bir mnf amblemi.

VİZYON

Yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek ürün kalitemizi sürekli artırmak ve yeni ürünlerimizle en iyi hizmeti sunmak.

MİSYON

Araştırma-geliştirme faaliyetleri ile farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun dünya standartlarında ürünler oluşturmak ve üretmek.